Професійне відбілювання зубів в домашніх умовах.

16 грудня 2016 р. 18:38
Мати гарну білосніжною посмішкою, без сумніву, хоче кожна людина. Вона дозволяє бути не тільки привабливим, але ще і є запорукою впевненості в собі, а також успішності, відмінно допомагаючи заручитися підтримкою співрозмовника. Підтримувати зуби в ідеально білому стані, виявляється можна, не тільки вдаючись до послуг стоматологічних клінік або кабінетів. Сучасні препарати для відбілювання зубів дозволяють проводити дану процедуру безпосередньо в домашніх умовах. Це не тільки набагато дешевше, але і набагато зручніше. Ви істотно економите час і гроші, отримуючи в результаті чудову білосніжну усмішку. Однак, виконувати відбілювання зубів, звичайно, потрібно під наглядом досвідченого стоматолога, періодично відвідуючи його і отримуючи професійні консультації. Наша стаття допоможе вам більше дізнатися про відбілювання зубів, пояснить причини втрати білизни зубами, розповість про його види та сучасні засоби, що допомагають повернути білосніжну усмішку.

Чому зуби втрачають білизну

Окрім загальновідомої причини втрати зубами білосніжного відтінку - куріння, є ще багато факторів, що на процес своє негативний вплив. Зокрема, вживання міцного чаю і кави, газованих напоїв з барвниками, вина, ягід і фруктів, соусів вносять свій вагомий внесок у зміну відтінку білизни зубів. Вік також впливає на втрату зубами білосніжності. Зменшення з віком шару емалі призводить до того, що дентин, що знаходиться під нею, виділяється своїм темним кольором. Такі стоматологічні процедури, як видалення нервів і пломбування каналів також роблять зуби трохи тьмяніше. Як бачите в наявності багато факторів, які так чи інакше людина не може змінити. Тому проведення професійного відбілювання в домашніх або клінічних умовах стає особливо актуальним.

Кому не можна вибілювати зуби

Перед тим, як проводити процедуру по відбілюванню зубів, необхідно знати про обмеження і можливі наслідки непрофесійного відбілювання. Також потрібно відзначити, що найкращий ефект по відбілюванню буде у зубів з жовтуватим відтінком. Якщо ж зуби мають коричневий або сіруватий відтінок, то виправити це буде набагато складніше. Слід відмовитися від відбілювання зубів таким категоріям людей, як:

* Підліткам (вік до 14-ти років).

* Під час вагітності та годування.

* Людям з гіперчутливістю зубів.

Потрібно знати, що освітленню піддаються лише натуральні тканини зуба. Будь-які пломби не змінять свій зовнішній вигляд після відбілювання. Пофарбовані зсередини синюшні зуби через непрофесійності стоматолога, можуть бути змінені тільки за допомогою внутріканального відбілювання. Тобто до них не імеетсмисла застосовувати такий метод, як домашнє відбілювання зубів, а тільки проведення процедури можливе виключно в клінічних умовах.

Види відбілювання

Процедура відбілювання зубів проводиться хімічним або механічним методами. Такі активні компоненти, як перексіди карбаміду або водню служать для здійснення відбілювання хімічним методом. Його можна проводити або відвідуючи процедури у стоматолога, або в домашніх умовах. Для цих цілей використовуються спеціальні відбілюючі системи, познайомитися з повним переліком і докладним описом яких ви зможете в каталозі нашого інтернет-магазину. Оскільки дана стаття приділяє увагу такій темі, як відбілювання зубів в домашніх умовах
, то рекомендуємо вам познайомитися зі спеціально призначеними для цього універсальними недорогими гелями:

* Белагель Про 12% Владмива 5 мл.

* Белагель Про 20% Владмива 5 мл.

* Белагель Про 30% Владмива 5 мл.

Даний препарат являє собою універсальну отбеливающую систему, яка містить пероксид карбаміду. Він розщеплює органічні речовини, які забарвлюють тканини зуба, а також усуває джерело неприємного запаху - бактерії. Оскільки відбілюючий гель для зубів «Белагель О» складається на 30% з води, він не висушує і не зневоднює тверді тканини. Препарат також запобігає виникненню чутливості і не призводить до втрати блиску. Може застосовуватися при відбілюванні депульпованих зубів.

Як відбілити зуби вдома

Безсумнівно, відбілювання зубів в домашніх умовах має проводитися під наглядом професійного стоматолога. Тільки лікар може призначити препарати, позначити графік і пояснити методику їх застосування. Проведення домашнього відбілювання має кілька суттєвих переваг:

* Процедури проводяться в зручний час.

* Вартість набагато нижче клінічного відбілювання.

* Застосовуються менш концентровані речовини.

Якщо процедура по домашньому відбілюванню вам рекомендована стоматологом, то ми готові запропонувати вам відбілити зуби недорого, купуючи необхідні вам препарати без посередників. У нас ви знайдете великий асортимент засобів для відбілювання зубів, включаючи: капи, гелі та багато іншого. Вся представлена ​​в нашому каталозі відбілюючих систем продукція сертифікована, зберігається і транспортується згідно нормативних вимог і правил. Ми запрошуємо до співпраці також стоматологічні клініки і кабінети, для яких ми можемо запропонувати найнижчі ціни на відбілюючі матеріали в Україні.