Mtwo файли 16 mm VDW

Виробник: VDW

Виробник: VDW 

Технічні характеристики:
Рекомендована швидкість обертання 280- 300 оборотів в хвилину
Довжина: 16 мм.
В упаковці: 6 шт.

Призначення вироби.
М2 файли (М2 files) стерильні, фасовані (в блістерах по 6 шт.) - Механічні (роторні) ендодонтичні інструменти, призначені для ендодонтичного лікування ускладненого карієсу:
- Для забезпечення кореневого каналу оптимальних для іригації і подальшого пломбування розміру і форми.
- Для механічної обробки кореневого каналу: проходження кореневого каналу на всю робочу довжину, розширення просвіту кореневого каналу та вирівнювання його стінок комбінацією поступальних «клюють» і кругових чистячих «обпилюють» рухів з переважанням останніх.

Особливі властивості виробу.
- М2 файл (М2 file) - складається з хвостовика за допомогою якого інструмент фіксується в кутовому наконечнику, металевого стержня з робочою частиною (ділянка стержня призначений для виконання ендодонтичних маніпуляцій) і силіконового стоппера.
- Неробоча частина стрижня інструменту градуирована рентгеноконтрастними насічками на відстані 18, 19, 20, 22мм від верхівки для зручності визначення його довжини на рентгенограмі.

Характеристики.
Інструмент М2 виготовляється з Нікель титанового сплаву методом фрезерування (виточування) і характеризується гнучкістю в п'ять разів перевершує гнучкість сталевих інструментів, еластичністю ( «не запам'ятовує форму каналу і після виведення з нього залишається рівними.), Делікатністю до морфології каналу, високою стійкістю на злам і оптимальної корозійностійких.
Товщина стержня інструменту розроблена з урахуванням максимальної гнучкості, але без шкоди його міцності.
Робоча частина володіє двома лезами і кожне утворює довгу, майже вертикальну спіраль, це забезпечує ефективний контроль над просуванням інструменту в каналі.
Ріжучакромка дуже гостра, що підсилює ріжучі якості і забезпечує проходження вздовж каналу.
Відстань між лезами збільшується від верхівки до основи файлу, крок різьблення прогресивний, а простір для накопичення посіченого дентину глибше за спинкою леза.
Ці характеристики забезпечують менший ризик заклинювання і накопичення дентинної стружки. Збільшення крок різьблення дозволяє файлу безпечно рухатися апікально і при цьому ефективно обробляти коронковую частина.
Інструмент має неагрессивную (негострий) верхівку.
Важливою конструктивною особливістю інструменту є укорочений хвостовик 11 мм, який забезпечує більш зручний доступ до молярів.

На хвостовику є:
1) кільцева маркування конусности:
1 кільце - конусність 4%
2 кільця - конусність 5%
3 кільця - конусність 6%
4 кільця - конусність 7%
2) маркування розміру інструменту по ISO: колір смужки на хвостовику відповідає розміру інструменту по ISO.
  
У інструментів М2 максимальний простір для виведення зрізаного матеріалу і мінімальний контакт зі стінками кореневого каналу.