Файли NiTi SOCO SC асорті 15-35 31 мм.

В наявності

380 грн.

Виробник: COXO

SC - файли SOCO з контрольованою пам'яттю - це новий тип нікель титанових інструментів, виготовлені за новітньою швейцарською технологією. Ця технологія дозволяє створювати сплави, в яких зміна структури кристалічної решітки відбувається при кімнатній температурі без руйнування матеріалу.

Під терміном контрольована пам'ять мається на увазі здатність повертатися до вихідної форми при нагріванні або термічної стерилізації. Однак, при кімнатній температурі інструмент втрачає пам'ять форми і легко пристосовується до морфології кореневого каналу.

SC-files SOCO мають унікальну здатність змінювати свою форму і залишатися в такому стані без втрати своїх ріжучих властивостей. Висока пластичність SC-files SOCO в поєднанні з незначною пружністю і вдалим дизайном мінімізують ризик перфорації, транспортаціі і освіти уступів.

SC NiTi-файли SOCO з контрольованою пам'яттю надзвичайно гнучкі і пластичні, стійкі до циклової втоми і здатні до розкручування при навантаженнях. Контрольована пам'ять забезпечує повернення файлу в початковій форми при стерилізації або нагріванні.


Комплект: 6 шт.

Розмір:
Розмір – 15-35 (асорті);
Довжина - 31 мм;

Швидкість: 400 об/хв.

Крутний момент: 1.5-3N.cm.

Виробник: COXO (Китай)