Рідина для видалення залишків гіпсу Сольвент Г

Виробник: Основа

Склад:
Трилон Б (ЕДТА), натрію гідроокис, натрію цитрат, вода дистильована.

Властивості:
Рідина Сольвент Г являє собою висококонцентрований розчин комплексона, здатний розчинити без осаду близько 100 г гіпсу / л., Не пошкоджуючи при цьому пластмаси, метали, скло. Легко видаляє залишки гіпсу з важкооброблюваних ділянок протезів (папілом, ділянки ясен чи піднебінні складки).
Дія рідини Сольвент Г посилюється в ультразвукової ванні і при підвищенні температури рас-чину до 40 -50 ° С.

Застосування:
Необхідна кількість рідини Сольвент Г відливають у робочу посудину і занурюють в неї виріб, або інструмент, або те, з чого треба видалити залишки гіпсу. Протягом короткого часу (15-20 хв.) Гіпс розчиняється.

Рекомендації:
-у разі чистки пластмасових протезів не слід підвищувати температуру рідини.
Вимоги безпеки:
-роботи З матеріалом і його розчином проводити в одязі і рукавичках, які запобігають потраплянню матеріалу на шкіру;
-небезпека Для здоров'я (у разі випадкового проковтування треба прийняти велику кількість води і негайно звернутися до лікаря. Ні в якому разі не викликати блювоту).
-Викликають роздратування шкіри і очей (в разі потрапляння в очі, не закриваючи їх, обережно змити великою кількістю води. І звернутися до лікаря, у разі попадання на шкіру ретельно змити великою кількістю води).

Умови зберігання:
Рідина Сольвент Г в упакованому вигляді повинна зберігатися в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С. Гарантійний термін придатності рідини - 2 роки.
Форма випуску та маркування

Рідина Сольвент Г випускається:
- Флакон 1000 мл.