Трейнер T4K MRC жорсткий рожевий

Виробник: MRC

Виробник: MRC (Австралія).

Опис:
Трейнери для дітей 6-9 років ефективні в період зміни молочних зубів - нормалізують тип дихання і коректують положення прорізуються постійних зубів, позбавляють від шкідливих дитячих звичок, допомагаючи зробити риси обличчя дитини більш привабливими.


Режим використання:
У конструкції трейнера передбачений спеціальний язичок для корекції положення мови в порожнині рота, який «нагадує» дитині про правильну його позиції - торкаючись його мова займає в порожнині рота фізіологічно правильне піднебінні положення, що допомагає дитині позбутися шкідливої ​​звички прокладати його між зубними рядами при ковтанні . Трейнери T4K допомагають перебудувати тип дихання і ковтання, знизити надмірний тиск м'язів і нормалізувати зростання зубощелепної системи. Завдяки ефекту м'язової «пам'яті», результати активної денної міофункціональна корекції закріплюються під час нічного носіння апарата. Завершальний трейнер Т4К (Trainer T4K) застосовується для остаточного вирівнювання зубов.Он досить тугий. Такий же принцип дії як при використанні ортодонтичної дротяної дуги. Завершальний трейнер використовується 6-12 місяців.


Догляд:
Після кожного використання необхідно промивати трейнер під струменем прохолодної проточної води. Можна періодично очищати трейнер зубною щіткою і пастою. Не кип'ятити! Зберігати трейнер в пластиковому контейнері.

Матеріал: гіпоалергенний пружний поліуретан