Трейнер T4A MRC м'який синій

Виробник: MRC

Виробник: MRC (Австралія).

Опис:
Трейнер Т4а (трейнер для вирівнювання) використовується для вирівнювання зубів фронтального відділу без застосування брекет-систем. Цей апарат розширює можливості як ортодонтической, так і косметичної стоматології.
За своєю дією трейнер Т4а має багато спільного з трейнерами Т4К, але розроблений для пацієнтів з постійним прикусом. Комбінація можливостей механічного та функціонального методів лікування в одному апараті дозволяють скоротити терміни лікування і обійтися без невиправданих витрат.
Т4а був створений для дорослих людей з нерівними передніми зубами, які не хотіли лікуватися у ортодонта із застосуванням звичайних брекет-систем. На відміну від брекетів міофункціональна система гарантує високу стабільність результатів, не завдаючи при цьому шкоди зубної емалі і гігієну порожнини рота. До того ж трейнер не вимагає постійного носіння.

Особливості:
Вирівнювання зубів
  • Канали для зубів у вигляді дугоподібних заглиблень.
  • Лабіальні дуги, які надають легке тиск на зуби, сприяючи їх вирівнюванню.

Міофункціональна тренування
  • Язичок - виробляє правильне положення язика при ковтанні, мови і в спокої.
  • Обмежувач активності мови - усуває звичку прокладати мову між зубами.
  • Губні бампери - знімають зайвий тиск нижньої губи і стимулюють тонус кругового м'яза рота.

Корекція положення нижньої щелепи
  • Досягається за рахунок крилоподібні форми підстави трейнера, що забезпечує ортопедичну підтримку в області скронево-нижньощелепного суглоба.
Режим використання:
Наявність трейнеров двох видів жорсткості забезпечує хорошу корекцію у фронтальному відділі. На першому етапі лікування використовують трейнер Т4а блакитний, м'який.
Для завершення лікування потрібен червоний трейнер Т4а. Він не відрізняється за формою і дизайном від початкового блакитного трейнера, але виготовлений з більш тугого, пружного матеріалу, що дозволяє створювати більш жорстке і активний вплив на становище зубів. На цьому етапі лікування відбувається подальше вирівнювання зубів і поліпшення взаиморасположения щелеп, триває корекція шкідливих міофункціональна звичок.
Завершальний трейнер можна носити 1-4 години в день на додаток до початкового, який як і раніше необхідно надягати на ніч. Другий етап лікування триває 10-12 місяців.
Червоний трейнер можна використовувати і після закінчення ортодонтичного лікування, щоб стабілізувати досягнуте правильне положення зубів.
Терміни і режим використання трейнера підбирається лікарем кожному пацієнту індивідуально. Лікування повинне проходити під контролем фахівця.


Догляд:
Після кожного використання необхідно промивати трейнер під струменем прохолодної проточної води. Можна періодично очищати трейнер зубною щіткою і пастою. Не кип'ятити! Зберігати трейнер в пластиковому контейнері.

Матеріал: гіпоалергенний пружний поліуретан