Сі Ікс Плюс \ CX-Plus SHOFU

В наявності

947,25 грн.

Виробник: Shofu

Інструкція по застосуванню
Цемент СХ-PLUS - це рентгенощільний склоіономерний цемент, призначений для фіксації штифтів, коронок, мостовидних протезів, Інле і апаратів для щелепної ортопедії.
Особливі властивості цементу: легкий в обробці, мала товщина плівки, незначна чутливість до сприйняття вологи на початковому етапі затвердіння, пролонговану час робочого стану, подальше швидке затвердіння. Cтеклоіономерний цемент CX-PLUS виділяє іони фтору.

1. Співвідношення при замішуванні порошок / рідина: нарівні з краями ложечка порошку і 2 краплі рідини відповідають суміші 2,0 гр порошку і 1,0 гр рідини.
2. Дозування: використовуючи зелену дозировочную ложечку фірми Shofu, взяти порошок нарівні з краями (для вирівнювання провести ложечкою по внутрішньому канту флакона), висипати на скляну пластину або блок для замішування. Відкрити флакон з рідиною і капнути 2 краплі рідини поруч з порошком, простеживши, щоб не було повітряних бульбашок. Простежте за тим, щоб були видалені повітряні бульбашки, що накопичилися в шийці флакона. Для цього перед використанням необхідно злегка натиснути на флакон, тримаючи його вертикально. Після використання обидва флакона слід щільно закрити.
3. Підготовка: препаровану зону слід ретельно почистити пастою на основі пемзи, яка не містить масла, прополоскати водою і просушити потоком повітря. При близькій або відкритої пульпи перед фіксацією необхідно зробити прокладку з гідроксиду кальцію. Підлягають фіксації поверхні (штифт, коронка, мостовидний протез і т.д.) необхідно почистити в ультразвукової ванні, прополоскати водою і протерти ватним тампоном, просякнутим алкоголем, потім просушити потоком повітря.
4. Замішування / час замішування: використовуючи пластмасовий шпатель, ретельно замішати на скляній пластині або блоці для замішування порошок і рідина при кімнатній температурі 21-25º С і вологості повітря 50 +/- 10%. (Оскільки порошок і рідина мають властивість легко і швидко змішуватися, відпадає необхідність ділити порошок на порції).
Загальний час замішування має становити приблизно 30 секунд.
5. Нанесення: використовуючи шпатель, нанесіть тонкий шар цементу для фіксації на внутрішню поверхню коронки. Чи не наносите дуже багато цементу. Припасовані обидві поверхні, після чого пацієнт повинен міцно прикусити ватяну кульку, щоб видалити повітря і надлишки цементу. Цемент повинен бути захищений від вологи і слини, особливо по краях.
6. Час робочого стану / час затвердіння: час робочого стану від початку замішування становить приблизно 3,5 хв. Час затвердіння від завершення замішування становить 4 хв. Щоб збільшити час робочого стану, необхідно попередньо охолодити порошок і рідина і скляна пластина для замішування також повинна бути охолодженою.
7. Зберігання: оскільки цемент легко вбирає вологу, відразу після використання флакони з порошком і рідиною повинні бути щільно закриті. Обидва флакона повинні зберігатися в прохолодному, захищеному від яскравого сонячного світла і високої температури місці.
Примітка: не допускати попадання порошку або рідини в очі. У разі випадкового потрапляння ретельно промити водою і проконсультуватися у лікаря.

Увага:
• не користуватися матеріалом після закінчення терміну придатності.
• матеріал повинен застосовуватися тільки за призначенням.