Рулони для стерилізації Sogeva

В наявності

294,95 грн.

Виробник: Sogeva

Розміри: 50 мм, 75 мм, 100 мм, 150 мм, 200 мм.
Довжина у всіх розмірах 200 метрів.

Технічні характеристики:
Плоскі рулони представляють собою одноразовий виріб. Забороняється використання пакетів зі слідами ушкоджень. Рулони поставляються в коробках. Якщо ви не використовуєте всю коробку відразу, герметично її закрийте, щоб забезпечити захист від попадання пилу на пакети.

Опис:
Плоскі рулони виготовлені з комбінації поліестеру і поліпропілену, званої ламінованої прозорою плівкою зеленого кольору, і спеціальної медичної крепірованной паперу білого кольору, що забезпечує найвищий рівень антибактеріальної захисту, на якій спеціальним чорнилом нанесені індикатори стерілізаціі.Індікатори стерилізації виконані не друкарськими, а спеціальними хімічно обробленими чорнилом. Стерилізація ініціює хімічну реакцію, яка призводить до зміни кольору індикатора. Така реакція заснована на кількох факторах, тому допускаються деякі коливання в відтінках зміненого індикатора (від світло - до темно-коричневого).

Призначення:
Плоскі рулони мають різні розміри і застосовуються для упаковки одиничних предметів (інструментів) для їх подальшої стерилізації або в паровому, або в газовому (з використанням етилен оксиду) стерилізаторі.

Спосіб використання:
Перед стерилізацією переконайтеся в тому, що рукав наповнений не більше ніж на 3/4 свого об'єму. Закрийте ріжучі поверхні інструменту відповідним чохлами. Укладайте інструмент всередину за допомогою утримувача. Уникайте попадання будь-яких розчинників на поверхню рулону. Якщо вам буде потрібно залишити на рулоні будь-які позначки, нанесіть їх на відрізок спеціального скотча і наклейте його на папір або плівку. Не пишіть нічого безпосередньо на самому рулоні.
Стерилізація вважається пройденою, якщо індикатори поміняли свій колір.

При газової стерилізації (30 ° С - 54 ° С) колір повинен змінитися з блакитного на темно-жовтий або коричневий.

При стерилізації паром (121 ° С - 134 ° С) колір індикатора змінюється з рожевого на коричневий.