Ретракційна нитка Gingi-Plain фіолетова

В наявності

155,84 грн.

Виробник: GINGI-PAK

Призначення:
1. Ретракція ясен;
2. Прискорення і полегшення роботи з використанням гемостатиків і додаткових пристосувань.

Основні характеристики:
Нитки Z-Twist мають унікальну форму, що дозволяє легко утримувати їх в руках (пальцях).
Компанія GinGi - Pak розробила унікальний метод просочення ретракційних ниток і використовувала її при просочення ниток Z-Twist, забезпечивши таким чином рівномірний розподіл розчину по всій довжині і ширині. Для просочення використовуються розчини Епінефрин соляна кислота і Сульфат алюмінію.

00
Ця тонка вузликова ретракционная нитка рекомендується при препаровке і цементировки веніров, а також в інших реставраційних операціях, коли лікар має справу з тонкими ділянками тканин, схильними до розриву. Цей розмір також добре підходить для лікарів, які застосовують метод подвійний пакування.

0
Хоча ця нитка і злегка товщі, ніж нитка розмірів # 000 і # 00, вона легко пакується в тонкі ніжні тканини як, наприклад, в разі нижніх передніх зубів. Нитка розміру # 0 (просочена відповідним гемостатик або водою) рекомендується для контролю кровотечі в разі ясенних і підясневих веніров, а також для реставрацій класів III, IV і V.
Рекомендується і в разі нижньої нитки при методі подвійної пакування (в цій якості використовуються також нитки розмірів # 000 і # 00).

1
Ця нитка використовується в тих же випадках, що і нитка # 0, якщо стан тканин дозволяє це робити. Вона також рекомендується для застосування на передніх зубах і премолярах в тих випадках, коли тканини помірно ніжні. Нитки номерів # 1 і # 2 особливо ефективні для контролю кровотечі і / або ретракції при препаровки під коронку, коли вони просякнуті гемостатиками. Нитка # 1 також використовується в якості захисної перед препаровки передніх зубів.