Редонт-Колір Стома

Виробник: Стома

Призначення:
Пластмаса Редонт-Колір призначена для виготовлення ортодонтичних та ортопедичних апаратів (безбарвних і забарвлених), а також для починок і перебазування знімних зубних протезів.

Основні властивості:
Редонт-Колір є пластмасу холодної полімеризації на основі сополимера акрилової групи, безбарвну, прозору (або прозору пластмасу, забарвлену в червоний, жовтий, синии колір), типу порошок-рідина. Пластмаса Редонт-Колір добре з'єднується з базисними матеріалами (Фторакс, Етакрил-02, пластмаса безбарвна для базисів протезів), а також з пластмасами Протакрил-М і Редонт-03, має високу технологічність в роботі.

Спосіб застосування:

1.Ізготовленіе гіпсової моделі проводиться за загальноприйнятою методикою.
2.Гіпсовую форму ізолюють розділовим лаком Изокол-69.
3.Ізготовленіе формувальної маси. Порошок і рідина ретельно змішують у ваговому співвідношенні 2: 1 у фарфоровому або скляному посуді (пластмаса безбарвна). При необхідності додають в рідину Редонт-Колір 1-5 крапель концентрату барвника потрібного кольору (червоний, жовтий, синій) і змішують з порошком для отримання рівномірно пофарбованої формувальної маси. Посудина з масою накривають кришкою і залишають для набухання. Під час набрякання масу 1-2 рази перемішують шпателем. Масу вважають готовою до формування, коли вона втрачає липкість і не пристає до рук.
4. Полімеризація
Полімеризацію пластмаси Редонт-Колір можна здійснювати двома способами.

перший спосіб
Кювету з гіпсом перед пакуванням формувальної маси нагрівають в сушильній шафі до температури 34-40 ° С, а потім заповнюють масою з надлишком і накривають контрформой для пресування. Пресування проводять повільно, щоб маса заповнила всю порожнину гіпсової форми. Кювету після закриття витримують під пресом протягом 30-40 хвилин до повної полімеризації.

другий спосіб
Полімеризацію проводять в полімеризаторів під тиском повітря 3 атм. і температурі 40-45 ° С протягом 20-30 хвилин.

5.Обработка протеза
Обробку і полірування виробляють за загальноприйнятою методикою.

Примітки:
  • За допомогою концентратів фарбників (червоного, жовтого, синього) пластмаса Редонт-Колір може фарбуватися в рожевий, червоний, жовтий, синій і зелений (змішування жовтого і синього концентратів барвників) кольору.
  • При необхідності отримання індивідуальної кольору протеза можна фарбувати пластмаси для базисів протезів концентратом барвника червоного кольору.
  • Перед вживанням флакони з концентратами барвників необхідно збовтати.

Комплектність:
Комплект пластмаси Редонт-Колір містить:
- Порошок-150 г,
- Рідина -100 г;
- Концентрати барвників: і червоний -15 г; жовтий -15 г; синій 15 г;
- Пробку-крапельницю - 3 шт .;
- Інструкцію по застосуванню - 1 шт.

Умови зберігання:
Пластмасу Редонт-Колір зберігають при температурі від 5 ° С до 25 ° С і відсутності відкритих джерел вогню.