Кольорова гама Vita Класична Оригінал

Виробник: VITA

Колір зуба / протеза повинен гармоніювати з відтінком сусідніх зубів, відтінком шкіри обличчя пацієнта. Для точного підбору відтінків зубів призначена шкала Віта (або забарвлення Vita).

Класична забарвлення Vita (Vitapan Classical) складається з чотирьох груп квітів:

- "А" - червонувато-коричневі відтінки
- "В" - червонувато-жовті відтінки
- "С" - сірі відтінки
- "D" - червонувато-сірі відтінки

Розроблена фірмою VITА колірна система VITA базується на принципах колориметрии, в ній вдалося систематизувати всі можливі відтінки кольору живого зуба і скомпонувати їх в шкалу, якою просто і зручно користуватися лікаря і техніку.
Хоча сприйняття кольорів завжди суб'єктивно, кольору, проте, з фізичної точки зору розподіляються по спектру в моделі з урахуванням основної характеристики кольору. Таким є тон кольору. Побудова системи кольору VITA на цих фізичних величинах дає можливість швидко і точно зробити вибір кольору зуба, що є необхідною передумовою для його правильного відтворення в реставрації. Така визначеність безсумнівна перевага для лікаря, техніка і пацієнта. Лікар швидко і легко знаходить потрібний колір, технік відтворює його цілеспрямовано і точно, а значить, без переробок, економлячи час і гроші, і
пацієнт отримує в результаті естетичну реставрацію в короткий термін.

Визначення колірного тону.
Еталони зубів розрізняються по інтенсивності кольору і колірному тону.
Визначте відтінок під денним світлом або під стандартизованої лампою денного світла.
Пацієнтів потрібно попросити видалити помаду або будь-яку косметику, яка може мати вплив на відтінок. Одяг пацієнта повинна бути в сірих тонах.
Потрібно вибрати один еталон, тримаючи шкалу на відстані витягнутої руки біля відчиненого рота пацієнта і уточнити тим самим кодування кольору.
Зробіть свій вибір швидко; завжди приймайте перше рішення, так як очі починають втомлюватися після приблизно 5 - 7 секунд.
На цьому вибір кольору завершено.

Виробник: VITA (Німеччина)