Пульптестер \ Pulp Tester

В наявності

1 542,14 грн.

Виробник: ОЕМ

Pulp Tester «Електроодонтометрія» - це апарат для функціональної діагностики, що створює дозовані впливу на нерви зуба у вигляді електричного сигналу. Для визначення життєздатності пульпи, шляхом електростимуляції. Під час проведення процедури ток стимулює нервові закінчення пульпи, в результаті чого пацієнт може відчувати больові відчуття різної інтенсивності. Таким чином, апарат забезпечує високоефективне визначення життєздатності пульпи і допомагає в діагностиці ускладнень карієсу.

Технічні характеристики:
Вихідна напруга: 9.0
Вихідний струм: 90 мА
Клас обладнання: Клас II
Захист від проникнення рідин: відсутня
Розмір: 210x115x65 mm
Вага: 220г

Комплектація:
Пульптестер - 1 шт.
Тест-електрод - 2 шт.
Кабель - 1 шт.
Інструкція по застосуванню -1 шт.
Загубник з нержавіючої сталі - 4 шт.
Батарейка - 1 шт.

Застосування:
Вставте кабель в роз'єм основного блоку, потім з'єднайте загубник і тест-електрод з інтерфейсом апарату
Ретельно очистіть зуб, що підлягає перевірці, від слини; висушіть поверхню зуба, щоб запобігти проходження електричного стимулу через ясна, так як це може привести до появи помилкового електричного стимулу. Також слід звернути особливу увагу на сухість сусідніх ділянок, щоб попередити проходження струму до розташованого поруч зубу, в іншому випадку буде дан помилковий сигнал (електростимуляції).
Прикріпіть загубник на один з куточків рота, потім виберіть бажаний швидкісний режим (висока, середня і низька швидкість).
Нанесіть краплю провідникового клею або зубної пасти на контактну поверхню (1/3 перетину) між тест-електродом і вибраним зубом.
 Потім натисніть кнопку-вмикач.
 Потім встановіть тест-електрод на поверхню діагностується зуба.
Після цього апарат активується, і одночасно на екрані з'являються цифри.
Якщо пацієнт відчуває легку зубний біль або вплив анестетика, слід прибрати тест-електрод від зуба і записати цифрові дані, (показані на екрані). Ці показники є числовим виразом реакції зуба на електростимуляцію.
Числовим виразом піку реакції на електростимуляцію є число 80мА.
  Після завершення процедури результати вимірювання залишаються на рідкокристалічному дисплеї протягом 3 хвилин, а потім апарат відключається автоматично.
* Якщо при включенні апарату на дисплеї з'являється символ LO, необхідно зарядити батарею.

Супутні товари