Пилка лазерна Staleks широка пряма з ручкою FE-11-165

В наявності

87,17 грн.

Виробник: Сталекс

Професійна лазерна пилка для нігтів EXPERT FE-11-165 з двома робочими поверхнями ідеально підходить для застосування в салонних умовах і дозволяє максимально швидко, якісно і без порушення цілісності нігтьової пластини коригувати довжину і форму нігтів.

Дві прямі робочі поверхні із закругленими кінцями, лазерними насічками і алмазним абразивним покриттям стійкі до механічних пошкоджень і без проблем справляються навіть з найжорсткішими нігтями, запобігаючи розшаруванню і утворення мікротріщин. Для зручності використання є ручка без насічки.

За допомогою цього практичного інструменту можна обробляти довгі і короткі нігті будь-якої форми, моделювати куточки і кінчики, якісно шліфувати шкірні валики без ризику отримання травм. Насічками - "сонечками" позначена більш жорстка поверхня, несечкамі - "зірочками" - менш жорстка.

Після використання маникюрную пилку можна обробляти дезінфікуючими розчинами, стерилізувати в сухожарові шафі або автоклаві за умови зниження температурного режиму, промивати проточною водою - на ефективність і термін служби інструменту це ніяк не вплине.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір: 165х18 мм;
Виробник: Staleks;
Матеріал: медична сталь з лазерною насічкою
Напилення: алмазна крихта
Форма: пряма широка
Абразивність: жорстка і середня
багаторазова
Артикул: FE-11-165