Пилка лазерна Staleks пряма з ручкою FE-11-155

В наявності

63,63 грн.

Виробник: Сталекс

Професійна лазерна пилка для нігтів EXPERT FE-11-155 з двома робочими поверхнями ідеально підходить для застосування в салонних умовах і дозволяє максимально швидко, якісно і без порушення цілісності нігтьової пластини коригувати довжину і форму нігтів.

Дві прямі робочі поверхні із закругленими кінцями, лазерними насічками і алмазним абразивним покриттям стійкі до механічних пошкоджень і без проблем справляються навіть з найжорсткішими нігтями, запобігаючи розшаруванню і утворення мікротріщин.

За допомогою цього практичного інструменту можна обробляти довгі і короткі нігті будь-якої форми, моделювати куточки і кінчики, якісно шліфувати шкірні валики без ризику отримання травм. Насічками - "сонечками" позначена більш жорстка поверхня, несечкамі - "зірочками" - менш жорстка.

Закруглений кінець абразивної частини дозволяє без труднощів добиратися до самих важкодоступних ділянок і обробляти валики, не травмуючи ніжну шкіру навколо нігтьового ложа, загострена рукоятка допомагає привести в порядок піднігтьове простір.

Після використання маникюрную пилку можна обробляти дезінфікуючими розчинами, стерилізувати в сухожарові шафі або автоклаві за умови зниження температурного режиму, промивати проточною водою - на ефективність і термін служби інструменту це ніяк не вплине.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір: 155х10 мм;
Виробник: Staleks;
Матеріал: медична сталь з лазерною насічкою
Напилення: алмазна крихта
Форма: пряма вузька із загостреною ручкою
Абразивність: жорстка і середня
багаторазова
Артикул: FE-11-155