Пилка лазерна Staleks бумеранг FE-10-170

В наявності

82,46 грн.

Виробник: Сталекс

Професійна лазерна пилка для нігтів EXPERT FE-10-170 з двома робочими поверхнями ідеально підходить для застосування в салонних умовах і дозволяє максимально швидко, якісно і без порушення цілісності нігтьової пластини коригувати довжину і форму нігтів.

Вигнута форма із закругленими кінцями різного діаметру дозволяє з легкістю обробляти важкодоступні ділянки нігтьової пластини, а ідеально відшліфована поверхня з лазерними насічками і діамантовою крихтою запилювати нігті в будь-якому напрямку без мікротріщин і розшаровування.

За допомогою цього практичного інструменту можна обробляти довгі і короткі нігті будь-якої форми, моделювати куточки і кінчики, якісно шліфувати шкірні валики без ризику отримання травм. Насічками - "сонечками" позначена більш жорстка поверхня, несечкамі - "зірочками" - менш жорстка.

Після використання маникюрную пилку можна обробляти дезінфікуючими розчинами, стерилізувати в сухожарові шафі або автоклаві за умови зниження температурного режиму, промивати проточною водою - на ефективність і термін служби інструменту це ніяк не вплине.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір: 170х15 мм;
Виробник: Staleks;
Матеріал: медична сталь з лазерною насічкою
Напилення: алмазна крихта
Форма: вигнута з закругленими кінцями
Абразивність: жорстка і середня
багаторазова
Артикул: FE-10-170