Пакети для стерилізації з індикатором Sogeva 200 шт.

В наявності

191,98 грн.

Виробник: Sogeva

Основні характеристики:
Кількість пакетів в упаковці: 200 штук.
Розміри: 60 х 140 мм, 90 х 260 мм, 140 х 295 мм, 190х360 мм.

Виготовлені з комбінації поліестеру і поліпропілену, званої ламінованої прозорою плівкою зеленого кольору, і спеціальної медичної крепірованной паперу білого кольору, що забезпечує найвищий рівень антибактеріальної захисту, на якій спеціальним чорнилом нанесені індикатори стерилізації.

Індикація стерилізаційного процесу виконані спеціальними хімічно обробленими чорнилом. Під час стерилізації відбувається хімічна реакція, яка призводить до зміни кольорів індикатора розташованого на пакеті. При такій реакції допускаються деякі коливання в відтінках зміненого індикатора (від світло-до темно-коричневого) .Плоскіе пакети мають різні розміри (дивіться таблицю внизу) і застосовуються для упаковки одиничних предметів (інструментів) для їх подальшої стерилізації або в паровому, або в газовому (з використанням етилен оксиду) стерилізаторі.

Процес стерилізації вважається пройденим, якщо індикатори поміняли свої кольори. При газової стерилізації (30 ° С - 54 ° С) колір повинен змінитися з блакитного на темно-жовтий або коричневий. При стерилізації паром (121 ° С - 134 ° С) колір індикатора змінюється з рожевого на коричневий.

Зберігайте пакети в сухому місці, захищеному від прямого сонячного світла, підвищеної температури і вологості.

Плоскі пакети становлять собою одноразовий виріб. Забороняється використання пакетів зі слідами ушкоджень. Плоскі пакети поставляються в коробках. Якщо ви не використовуєте всю коробку відразу, герметично її закрийте, щоб забезпечити захист від попадання пилу на пакети.