Ортодонтический трейнер Infant MRC жорсткий

Виробник: MRC

Немає в наявності

Виробник: MRC (Австралія).

Опис:
У віці 2-5 років у дітей часто виникають і закріплюються такі шкідливі звички, як смоктання великого пальця, реверсивний ковтання і неправильне жування. Це може привести до порушень зубощелепно-лицьового розвитку і неправильного положення молочних зубів, що, в свою чергу, веде до ортодонтичним порушень в змінному і постійному прикусі. Чим раніше шкідливі звички будуть усунені, тим більше шансів у дитини на саморегуляцію проблем щелепно-лицьового розвитку. Активний процес жування стимулює природний розвиток щелепних кісток і лицьової мускулатури, але, на жаль, сучасне харчування не дає необхідного навантаження на жувальні м'язи.

Трейнер Infant був розроблений спеціально для дітей 2-5 років. Він дуже простий у використанні і дозволяє усунути такі шкідливі дитячі звички, як смоктання пальців, міжзубний прокладання язика і ротовий дихання, а також стимулює тонус кругового м'яза рота і дозволяє дітям здійснювати жувальні руху для тренування мускулатури і стимуляції росту щелеп - такі рухи роблять очищаючу дію на зуби. Трейнер легко розміщується в порожнині рота дітей і його неможливо проковтнути, проте дитина повинна знаходитися під наглядом дорослих під час використання трейнера.

Регулярне використання трейнера допомагає дитині перейти на нормальний носової тип дихання, що сприяє позбавленню від аденоїдних розростань I і II ступеня.

Режим використання:
За 10 - 20 хвилин 2 рази на день або трохи довше при виражених порушеннях.

Догляд:
Після первинної обробки гелевою зубною пастою або дитячим милом, трейнер після кожного використання просто ополіскується теплою водою і зберігається в доданому контейнері. Якщо дитина впустив трейнер на підлогу, його можна прокип'ятити 2 - 5 хв.

Щоб уникнути випадкових падінь на підлогу або втрати, як це трапляється з пустушкою, в конструкції трейнера передбачена спеціальна петелька для ремінця, який пристібається прямо до одягу малюка.

Матеріал:
Трейнер виготовлений з м'якого гіпоалергенного силікону, що дозволяє дитині без праці адаптуватися до носіння апарату. Випускається в двох кольорах - блакитний і рожевий.