Одноразовий роторасширитель OptraGate

В наявності

50,28 грн.

Виробник: Ivoclar Vivadent

Опис:
OptraGate - це допоміжний засіб для збільшення робочого поля просто, ефективно і комфортно. Губи і щоки повністю відсуваються, за рахунок чого забезпечується відносна ізоляція робочого поля від слини.
OptraGate комфортний навіть при тривалому накладення завдяки своїй тривимірної гнучкості. OptraGate забезпечує стоматологам і асистентам спрощений доступ до помітно збільшеному робочому полю.

Пристосування створює м'яку кругову ретракцію губ і щік від передніх до бічних зубів без використання будь-яких громіздких інструментів. Губи повністю перекриваються, тим самим забезпечується їх захист.
Тривимірна гнучкість і еластичність OptraGate не обмежує рухів нижньої щелепи, отже, він може перебувати в порожнині рота від початку до кінця лікування.

OptraGate повністю безлатексний, і тому може застосовуватися у пацієнтів з Аллеге на латекс. Пристосування легко і швидко накладається і знімається однією людиною без сторонньої допомоги. OptraGate випускається двох дорослих розмірів: звичайний (Regular) і маленький (Small).

Переваги
  • Помітно спрощений доступ до розширеного робочому полю
  • Завдяки рівномірної кругової ретракции губ і щік, збільшується робоче поле і тим самим спрощується доступ.
  • Підвищений рівень комфорту для пацієнтів
  • OptraGate комфортний для пацієнтів навіть при тривалому накладення завдяки своїй тривимірної гнучкості.
  • Широкий спектр показань
  • OptraGate може використовуватися при різноманітних процедурах: виготовлення прямих і непрямих реставрацій, високоестетичні реставрації передніх зубів, пломби V класу, косметичне лікування, професійна чистка зубів, пародонтологическое лікування, отримання відбитків, CEREC і т.д.

Форма поставки: один ретрактор обраного розміру.