Лак Изоплен Основа

Виробник: Основа

Склад:
Натрію альгінат, натрію бензоат, амонію оксалат, формалін, барвник (опція), вода дистильована.

Властивості:
При нанесенні на гіпс розчину альгінату натрію між ними протікає реакція подвійного обміну з утворенням твердої плівки альгінату кальцію, яка надійно ізолює пластмасу від гіпсу і виключає можливість насичення пластмаси водою.

Застосування:
Поверхня гіпсової форми звільняють від залишків моделировочного воску кип'ятінням у воді. Необхідна кількість лаку Изоплен відливають у робочу посудину і власний пензликом рівномірно наносять його на ще теплу поверхню форми. Після затвердіння першого шару наносять таким же чином другий. Необхідна міра висихання лаку настає через 15 хвилин при кімнатній температурі. Для прискорення процесу можна обробити нанесений на форму шар лаку Изоплен 20% розчином кальцію хлориду.


Рекомендації:
-наносіть більше двох шарів лаку Изоплен на поверхню форми не рекомендується, так як такі шари не будуть контактувати з гіпсом і залишаться у вигляді засохлого гелю;
-залишки лаку в робочій посуді подальшого зберігання та використання не підлягають;
-не допускається наносити лак безпосередньо з флакона;
-Допускається розбавлення лаку Изоплен дистильованою водою до консистенції задовольняю-щей конкретного виконавця.

Умови зберігання:
Лак Изоплен в упакованому вигляді повинен зберігатися в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С. Гарантійний термін придатності лаку - 2 роки.

Форма випуску:
- Пофарбований (червоний) і безбарвний
-флакон 100 г
-флакон 500 г
-флакон 1000 г