Кисть подвійна силіконова для ліплення East Rich

В наявності

102,61 грн.

Виробник: East Rich

Виробник: East Rich Тайвань
Кисть силіконова для ліплення (їх так само називають скульптурними) - багатофункціональний професійний інструмент, незамінний при створенні об'ємного нейл-дизайну з використанням акрилу і гелю-пластілайна. Також нею зручно прибирати затікання матеріалу, що нерідко буває при роботі з лаками, гелів лаками, гелями. За допомогою даної кисті можна виробляти віджимання акрилових деталей, що створюються при ліпленні.

Крім створення візерунків і ліплення силіконовими пензлем можна втирати пігменти, розгладжувати декор, прати надлишки рідкого матеріалу, а також розміщувати стрази на нігті. Можна використовувати замість апельсинових паличок, для відсунення кутикули, прибирати надлишки затерплу матеріалу при роботі і інших цілей.

Призначення кисті:
Пріменяетсая для дизайнів з використанням гелів-пластілайнов, кольорових акрилів і аналогічних нейл-матеріалів. Майстер зможе виконувати плоске моделювання (наприклад, викладання «усмішки» в акриловому френчі), створювати об'ємні елементи від великих до самих мініатюрних розмірів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Призначення кисті: Для ліплення
Форма кисті: Скошена / тригранник
Колір: коричнева
Матеріал: Силікон
Виробник: EastRich (Тайвань)
Довжина ручки: 13 см
Довжина робочої частини: 16.4 мм-9.0 мм
Діаметр робочої частини: 7.1 мм
Артикул: ER05JЕТ02