Кисть подвійна для гелю Crystal скошена №4 і лайнер №00 нейлон ER01DF07М

В наявності

218,18 грн.

Виробник: East Rich

Виробник: East Rich Тайвань

Кисті East Rich виконані з високоякісних матеріалів і відповідають всім світовим стандартам.

Кисть подвійна для гелю Crystal виготовлена ​​з високоякісного нейлону. В металевому корпусі, з роздільником у вигляді кристалів по середині. З обох сторін закривається витонченими білими ковпачками зі стразами, які не тільки прикрашають кисть, але і допомагають утримувати кисть в ідеальному робочому стані. Кисть упакована в прозорий футляр-тубус, який закривається і зберігає кисть в ідеальному стані.

Нейлонові кисті призначені для роботи з синтетичними матеріалами, такими як гель. Дана кисть зручна своєю двосторонньою формою: з одно боку овальна кисть №8, з іншого плоска №4 плоска.

Плоскі кисті мають широкою робочою поверхнею і рівно зрізаним кінчиком. Кисті такого виду використовуються для малювання квітів, розподілу блискіток, пудри і втірок. Також вони підійдуть як заміна стандартної кисті для нанесення гель-лаку.

Овальні кисті призначені для нарощування та корекції нігтів гелем, покриття нігтів гель лаком, фарбою, така форма дозволить майстру акуратно зробити роботу біля кутикули. За допомогою цієї кисті зручно виконувати вертикальне омбре.

Кисть подвійна для гелю Crystal підійде як для початківців майстрів, так і для професіоналів своєї справи.

Характеристики:
Довжина кисті: 16 см;
Колір: білий, з кристалами;
Форма: овальна і плоска
Розмір кисті: №8 і №4
Матеріал ворсу: нейлон
Артикул: ER01DF05L