Гіпс високоміцний для моделей клас 3

Виробник: Основа

Упаковка: фасується по 2 і 7 кг.

Склад
Кальцію сульфат напівводяний.

Властивості
Гіпс високоміцний для моделей, тип 3 являє собою білий порошок з гарантованим розміром частинок. При додаванні його до води з дотриманням водогіпсового співвідношення, має властивість при-з'єднувати воду, перетворюючись в двуводний кальцію сульфат, затвердевая при цьому. Процес схоплювання починається з 10 (десятої) хвилини від початку змішування і закінчується через 8 - 10 хвилин. Гіпс високоміцний для моделей, тип 3 при твердінні майже не змінюється в обсязі. У затверділому стані має міцність і якість поверхні відповідають вимогам процесів, в яких він застосовується.

Застосування
При застосуванні слід дотримуватися правил роботи зі стоматологічними гіпсами. При цьому водогіпсовое співвідношення для виготовлення моделей - 2: 3.

Увага !
-Не Допускається використання гіпсу високоміцного для моделей, тип 3 для зняття зліпків.
-суворо Дотримуйтесь при замішуванні водогіпсовое співвідношення. Зазначений співвідношення призводить до зниження міцності моделі.

Умови зберігання
Гіпс високоміцний для моделей, тип 3 в упакованому вигляді повинен зберігатися в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С. Гарантійний термін придатності - 2 роки.