Endomethasone N \ Ендометазон Н набір

В наявності

1 959,77 грн.

Виробник: Septodont

Склад:
порошок;
Дексаметазон 0,01 г.
Гідрокортизон ацетат 1,00 м
Ді-Йодотімол 25,00 м
Параформальдегід 2,20 м
Рентгеноконтрастний наповнювач 100,00 м
рідина;
Евгенол 91 мл.
Ментолове масло бадьян q.s.p. 100 мл.

Властивості:
  • Одне з основних вимог при виборі пасти для пломбування полягає в тому, наскільки добре її будуть переносити тканини. Дійсно, слід уникати будь-якого запалення медикаментозного походження. Більш того, такі пасти повинні прекрасно виконувати роль обтуратора, що не розсмоктуватися і не піддаватися усадці згодом. Антисептичну дію пасти повинно тривати протягом декількох годин після пломбування, що необхідно для стерилізації органічних залишків, які можуть бути в каналах після видалення пульпи. Ця дія пасти буде слабшати, поки не припиниться, у міру затвердеванія.То ж саме можна сказати і про протизапальну дію кортікоідних похідних.
  • Бажано, щоб після затвердіння пломби з такої пасти були не схильні до гниття і не могли розсмоктуватися.
  • Вони повинні бути рентгеноконтрастність.
  • Нарешті, до всіх цих теоретичним вимогам додається ще одне, найголовніше - паста повинна як легко вводитися в канал, так і легко віддалятися звідти в разі потреби. Ендометазон містить суміш кортикоидов, склад, що володіє властивістю зменшувати трофікутканин і значно скорочує число і силу хворобливих періапікальних реакцій.
  • Ендометазон проявляє свої різні властивості, описані вище, завдяки наповнювача, з одного боку, і, з іншого, антисептичну дію (слабка доза тріоксіметілена і ді-іодотімола). Антисептичні та кортікоідние речовини розчиняються в органічних рідинах в міру того, як твердне паста, внаслідок чого роблять свій терапевтична дія протягом обмеженого часу.
  • Слід зазначити, що якщо випадково паста була виведена за межі апекса, то через евгенолу, в цей час мігруючого в рясно зрошуваних тканинах, до повного затвердіння пасти, яка поступово рассасется буде спостерігатися картина, зворотна того, що відбувається в каналах.

Спосіб застосування:
Порошок Ендометазон перемішати з невеликою кількістю рідини Ендометазон для отримання суміші, добре входить в каналонаповнювач.
Для отримання хороших результатів рекомендується розтерти 7 частин порошку з 1 частиною рідини протягом 40 секунд

Упаковка:
Порошок: Флакон - 14 м
Рідина: Флакон - 10 мл.