Дуцерам Кісс / Duceram KISS опалова маса ріжучого краю 20г

В наявності

995,97 грн.

Виробник: Degudent

Виробник: DeguDent (Німеччина)

Опис:
Маси ріжучого краю з ефектом опалесценції для відтворення опалесценции природної емалі.

Характеристики:
За допомогою індивідуальних мас ріжучого краю в концепції Kiss можна відтворити всі природні ефекти опалесценции і флюоресценції. Опалові маси ріжучого краю 1 і 2 передбачені для більш світлих (OS 1) і темніших (OS 2) відтінків. Для проміжних відтінків обидві маси просто змішуються 1: 1. Duceram Kiss - універсальна система облицювальної кераміки для швидкого і надійного досягнення найвищого естетичного результату протезування. Система Duceram Kiss складається всього з 73 керамічних мас, забезпечуючи при цьому поліпшену передачу кольору. При дотриманні техніки нанесення гарантується оптимальна гармонія кольору, використовуючи скорочене число керамічних мас. Більше немає необхідності застосовувати додаткові інтенсивів при базовій схемі нанесення шарів кераміки за забарвленням Vita.


Загальні рекомендації для обробки неблагородних металів з облицювальної керамікою Duceram® KISS:

З огляду на різницю робочих характеристик під час випалювання кераміки на благородних і неблагородних каркасах, при роботі з неблагородними сплавами для досягнення надійного результату необхідно ретельно враховувати наступні параметри:

1. Литво неблагородних металів:
  • використовувати тільки керамічний тигель
  • лити тільки новий метал
2. Підготовка каркаса:
  • уникати гострих країв у каркаса
  • струменевий обробка оксидом алюмінію 250 мікрон при тиску 3-4 бар
  • оксидний випал не є строго обов'язковим і служить тільки для контролю каркаса
3. Параметри для випалу неблагородних металів:
  • Необхідно враховувати спеціальні параметри для випалу неблагородних металів.
  • Перший випал опака повинен бути при температурі 980 ° С (Вказівки відкрити 64 КБ скачати 48 КБ по виконанню випалу). Більш висока температура випалу опака у неблагородних металів служить для кращого змочування поверхні каркаса. Після першого випалу опака поверхня не виглядає шовковисто-матовою, а має як би "заглазурованную", злегка глянсову структуру.
  • Другий випал опака йде при температурі 950 ° С (Вказівки відкрити 64 КБ скачати 48 КБ по виконанню випалу).
4. Перший випал дентину:
  • Для компенсації поганий термопроводімості неблагородних сплавів при виготовленні великих реставрацій (починаючи від мостів в 6 одиниць) температура першого випалу дентину також піднімається на 10 ° С.
5. Як уникнути зміни кольору при роботі з неблагородними металами:
  • Для уникнення зміни кольору все необлицьовані компоненти реставрації з неблагородних металів (з'єднувальні елементи / суцільнолиті "сідла" і т.п.) повинні шліфуватися або струменево оброблятися оксидом алюмінію після кожного випалу.

Характеристики: Детальний опис продукту і інструкція по примінення.