Cклоіономерний цемент Kromoglass 3

В наявності

786,35 грн.

Виробник: Lascod

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Постійна фіксація зубних мостів, коронок, вкладок, накладок та ортодонтичних кілець. Фіксація керамічних протезів (силікатна кераміка, оксид цирконію, оксид алюмінію).
 
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Kromoglass 3 склоіономерний цемент відмінної якості, що володіє надзвичайною адгезією з емаллю і дентином. Для досягнення найкращого результату необхідно ретельно очистити емаль, дентин, металеві поверхні і підсушити, не пересушує; поверхні повинні бути вологими (блискучими). Необхідно, щоб не було наявності слідів евгенолу залишився від попередніх обробок, так як навіть в малих кількостях евгенол негативно впливає на властивості Kromoglass 3.
 
Приготування цементу
Для замішування цементу можна використовувати тільки воду, бажано дистильовану. Наберіть воду в піпетку. Порошок перед використанням струсіть. Орієнтовно на одну мірну ложку цементу, заповнену до країв, використовуйте 1 краплю води. При додаванні води до порошку тримайте піпетку вертикально. На скляну пластину помістіть порошок, додайте води і, з використанням стоматологічного шпателя із пластику або зі стійкого до абразії металу, змішайте порошок і воду малими порціями, поступово збільшуючи їх до кінця. Рекомендується проводити змішування при температурі між 18 і 23 ° С. В якості альтернативи до вищевказаної температури можна підігріти скляну пластинку для змішування. При більш високих температурах час обробки скорочується, при більш низьких - збільшується.
Цемент має правильну консистенцію, якщо він ледь капає зі шпателя.
Протягом нанесення і процесу схоплювання, переконатися, що робоча поверхня залишається сухою.
Не застосовувати препарат ізолюючі матеріали дентину для максимальної сили фіксації цементу. Якщо товщина залишився дентину перевищує 1,5 мм, немає необхідності його додаткового захисту гідроксидом кальцію. Після використання інструменти промийте холодною водою до того, ка цемент затвердіє. Після використання щільно закрийте ємність з порошком і ретельно видаліть можливі сліди цементу з мірної ложки.
 
Пропорції змішування: 1г води на 3,3 - 3,8г порошку.
Час змішування *: 40 секунд.
Час обробки включаючи
час змішування *: 3 - 3,5 хв.
Затвердіння в порожнині рота: 4 - 5 хв.
* Вимірювання проведені при температурі 23 ° С.
 
Фізичні властивості через 24 години
Опір стиску: 90 - 130 МРа
Товщина плівки: 20 - 25 мікрон
Розчинність в воді: 0,3 - 0,9%
 
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Виробляючи реставрацію, намагайтеся не наносити зайва кількість цементу і виконати адекватне по силі натискання. Слід уникати контакту цементу зі слизовою і очима. Протипоказано при підвищеній чутливості до Na-Ca-фторсілікатному склу, поліакрилової кислоти, сульфату барію, винної кислоти. Оберігати від вологості. Не застосовувати препарат у випадку агрегації порошку.