Засіб Білизна кераміка 1л

В наявності

43 грн.

Виробник: Лізоформ

Виробник: Лізоформ ТОВ «Бланідас».

Склад:
Засіб на основі лимонної кислоти.

Призначення:
Професійне рідке, концентроване, безхлорне м'який засіб для якісного очищення керамічних (плитка, раковини, ванни) і нержавіючих, хромованих (крани, душові кабінки), акрилових (ванни) поверхонь.
Надає блиск.

Властивості:
Ефективно видаляє кахельну цвіль, наліт відкладень солей жорсткості води (вапняний наліт, краплі від води), сечовий камінь, залишки мила, легко змивається (немає необхідності в додатковому протирання оброблюваних поверхонь насухо).
Засіб запобігає виникненню нальоту, містить інгібітор корозії.
Не ушкоджує нержавіючу сталь і хромовані поверхні, має приємний запах, швидко висихає, не містить фосфатів і інших шкідливих речовин.

Об'єкти застосування:
Рекомендовано для ефективного очищення поверхонь з керамічним покриттям в лікувальних установах різного профілю, на підприємствах фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної, мікробіологічної, харчової та переробної промисловості, підприємствах комунального господарства, громадського харчування та торгівлі, на всіх видах транспорту, в навчальних та дошкільних установах, в побуті і т.д. для досягнення необхідної гігієни.

Режими використання:
Для мінімального забруднення - 10-20 мл засобу додати в 1 літр води кімнатної температури.
Нанести на оброблювану поверхню і залишити на 10-15 хв., Щоб засіб подіяло, ретельно промити чистою водою і дати висохнути.
Для максимального забруднення - використовувати концентрат, тобто не розводити водою.
Не застосовувати препарат засіб на кислотно-чутливих поверхнях, таких як мармур.
Працювати в рукавичках, уникати потрапляння в очі.

Фасовка: флакон 1000 мл.