Апекслокатор C Root 1 (III) Coxo

В наявності

3 584,41 грн. 5 194,80 грн.

Виробник: COXO

Виробник: COXO

Технічні характеристики:
Напруга: DC 7.5 V
Енергоспоживання: <0.04w
Струм: <10.μ A
Режим відображення та оповіщення: кольоровий LCD екран і звукові сигнали
Розмір: 110Х120X180mm
Вага: близько 600 г

Опис:
Прилад має наступні особливості:
Вимірювання не залежать від середовища кореневого каналу. Електроліт, кров або фізіологічний розчин не впливають на результат вимірювання.
Вимірювання не залежать від товщини файлу.
LCD екран показує глибину кореневого каналу зуба, в якому знаходиться файл, як в цифровому, так і в схематичному вигляді.
Під час вимірювань, зміна звуку вказує на позицію файлу в кореневому каналі.
Прилад заряджається за допомогою сухих електричних батарей. Споживання електроенергії приладу дуже низька, тому батареї будуть служити тривалий час.

Функції:
Шкала, що показує збільшення зони апекса
Шкала розділена на 10 рівнів, кожен рівень відповідає 0.1мм зони апекса. Жовта зона відповідає вузькій зоні верхівці кореневого каналу. 5 жовтих зон називаються вузькою зоною верхівки. Це означає, що відстань між ними дорівнюватиме 0.5мм. Ці початкові дані при необхідності можуть регулюватися за допомогою функціональної кнопки. Ви можете встановлювати більше або менше 5 жовтих рівнів, як вузькі зони. Вам всього лише потрібно натиснути функціональну кнопку регулювання довжини вузької зони, щоб встановити бажані дані. Поки прилад включений, частина жовтих квадратів горять.
Цифри на LCD екрані показують відстань між файлом і верхівкою кореневого каналу.
Коли цифри дорівнюють 0.5мм, шкала показує, що файл досяг зони жовтих квадратів, якщо спочатку встановлено 5 жовтих рівнів, як вузькі зони вершини. В цьому випадку необхідно зупинити зондування кореневого каналу. Це означає, що напилок досяг вузької зони верхівки кореневого каналу.
Нижче жовтих рівнів знаходяться два червоних рівня, які показують, що апекс перфоровано.
знак звуку
Коли файл досягає позиції 0.2мм від верхівки кореневого каналу, звучить тривалий сигнал тривоги.
знак зарядки
Знак знаходиться в правому верхньому куті екрану і показує зарядку батарей.

Використання:
a. Штекер випробувального проводу повинна бути повністю підключена в розетку з правого боку головного приладу.
b. Натисніть на кнопку включення / виключення. Перевірте, чи з'явилися цифри, знаки на екрані і жовті рівні шкали, що показують збільшення верхівки кореневого каналу. Закріпіть файл в файлодержатель і помістіть файл в кореневий канал.
c. Будь ласка, підключіть держатель, щоб випробувати провід, і вставте нержавіючий електрод в інтерфейс, потім прикріпіть його з будь-якого боку рота пацієнта.
d. Скріпіть металеву частину файлу з власником.
e. Посилаючись на графік вище, він показує, що файл досяг позиції, коли цифри на LCD екрані рівні 0.5мм. На цьому етапі, будь ласка, закріпіть обмежувач на файлі на рівні найбільш виступаючого бугра зуба для того, щоб не продовжувати зондування в кореневому каналі. Це означає, що файл досяг верхівки кореневого каналу. (Як правило, вузька зона знаходиться в 0.2-0.3мм від верхівки кореневого каналу.)
f. Визначення робочої довжини кореневого каналу. Спочатку 5 жовтих рівнів визначалися як вузька зона верхівки. Коли перший жовтий рівень світиться, а цифри на LCD екрані показують 0.5мм, будь ласка, припиніть зондування кореневого каналу. Потім виміряйте відстань від нижнього краю обмежувача до кінчика файлу. Запишіть цю цифру. Відніміть 0.5-1.0мм від даних вище і це буде робоча довжина кореневого каналу.
ЗАУВАЖЕННЯ Робоча довжина кореневого каналу змінюється, так як це залежить від форми зуба і кореневого каналу.
g. Після операції, будь ласка, вимкніть прилад. Якщо стоматолог забув вимкнути інструмент, то він вимкнеться сам автоматично.