Професійний фрезер 1030 Promed

В наявності

7 050 грн. 9 850 грн.

Виробник: Promed

Відмінна якість і німецька точність
Фрезер Promed The File 620 оснащений високоякісним двигуном потужністю 21 Вт з повітряним охолодженням. З його допомогою прилад розвиває швидкість до 20 000 оборотів в хвилину. Напрямок обертання регулюється в обидві сторони завдяки реверсу. Працює від мережі 110 - 220 В, 50/60 Гц. Ручка, як і всі інші ручки виробника Promed, володіє безшумної роботою і повною відсутністю вібрації, що забезпечує бездоганний результат і точність обробки. Рівень швидкості відображається за допомогою світлодіодних індикаторів біля регулятора, які спалахують в залежності від обраних параметрів. Якісна німецька збірка і потужний мотор забезпечують високу ефективність при роботі з будь-якою складністю роботи, моделюванні і доданню форми штучних нігтів, обробці грубої шкіри і натоптишів, і тим, більш при роботі з натуральними нігтями і гігієнічною обробкою шкіри стоп.

Ергономіка і можливості
Як уже згадувалося вище, фрезер Promed The File 620 має компактні розміри, що дозволяють використовувати його не тільки стаціонарно, а й для виїзної роботи. Ручка виготовлена ​​ударостійкого пластика і розроблена для максимального комфорту за рахунок невеликого розміру і практично не відчутного ваги в 75 р Володіє запам'ятовується яскравим дизайном в фіолетовому блискучому кольорі. Корпус, до речі, теж прикрашений фіолетовим регулятором з блискучим каменем. Кріплення фрез і насадок здійснюється дуже просто і швидко завдяки особливій вдосконаленій системі патрона, автоматично блокує вставлений бор. Придбання фрез не стане проблемою, так як патрон розрахований на стандартний розмір 2,332 - 2,350 мм, відповідно до якого виготовляються професійні фрези і насадки. Завдяки правильному розподілу невеликої ваги ручки і її ергономіці, робота з фрезером не втомлює і забезпечує всі умови для досягнення ідеального результату. Можливе підключення педалі. На корпусі передбачений практичний тримач ручки.

Вибирайте професіоналів!
Компанія Promed виготовляє професійні фрезери для манікюру і педикюру, які відповідають усім вимогам міжнародних стандартів. Багато професіоналів працюють Фрезер Promed і рекомендують їх як надійних і ефективних помічників. Міжнародне визнання і популярність досягнуті за рахунок бездоганної якості і найкращих результатів їх техніки. Ми пропонуємо Вашій увазі тільки найкращих виробників! Вдалих покупок!

Відмінні властивості:
- Швидкість обертання: від 2 500 до 20 000;
- Харчування від мережі: 100 - 240 В, 50/60 Гц;
- Світло оповіщення швидкості;
- Легка ручка (75 г) з ударостійкого пластику;
- Габарити - 110х90х80 мм;
- Стильний дизайн і компактні розміри;
- Відсутність вібрації і шуму;
- Для професійного манікюру і педикюру;
- Можливо підключення ножної педалі;