Полідент Владмива набір

Виробник: Владміва

Паста Полідент №1 характеризується сукупністю хімічного і механічного впливу на тверді зубні відкладення. Кислотна складова пасти розм'якшує тверді відкладення, абразив зчищує їх з поверхні зубів при обробці, а антисептик оберігає від повторного відкладення зубного нальоту.
Паста Полідент №2 (без фтору) містить абразив, що дозволяє проводити очищення емалі і фісур з мінімальним ризиком ушкодження їх поверхні. Гідрофільний пастоутворювач, що надає пасті пластичну консистенцію зручну в роботі, дозволяє легко видаляти пасту водою з поверхні зубів.
Відбілюючі властивості пасти Полідент №3 визначає перекис карбаміду - найбільш ефективний відбілювач, який щадить емаль. Абразив легко знімає м'який наліт, а фториди і похідні фосфору ремінералізують і захищають емаль зубів.

Призначення:
1. Полідент №1 розм'якшує і видаляє зубний камінь без пошкодження емалі. Рекомендується для лікування дісколоріта твердих тканин зуба, для курців і хворих літіазом;
2. Полідент №2 видаляє м'який наліт і пеллікули, обробляє емаль перед реставрацією зубів, герметизацією фісур і відбілюванням зубів, а також використовується для профілактики карієсу методом зняття зубних відкладень.
3. Полідент №3 відбілює, ремінералізує і фторує зубну емаль.

Форма випуску: паста №1 - 40 г.; паста №2 - 40 г.; паста №3 - 30 г.