Остеодез гіпо гель 6 гр. основа

В наявності

69 грн.

Виробник: Основа

Склад:
Натрію гіпохлорит (активного хлору не менее3,0%), кремній і наповнювач, стабілізатор.

ГІПОгель призначений для:
- Медикаментозної обробки кореневих каналів в якості бактерицидного, кровоспинний і відбілюючого засобу
;
- Хімічного розширення каналів в поєднанні з розчинами і гелями, що містять ЕДТА;

Властивості:
Стабілізований гель гіпохлориту натрію розчиняє органічну основу дентину, що дає можливість розширити канал, а також має бактерицидну дію по відношенню до всіх грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, грибів і вірусів без цитотоксичности на рівні апекса.

Застосування:
Відкрутити захисний ковпачок з шприца і ввернути на його місце канюлю з доданого комплекту.
1.Для антисептичної обробки каналу - видавити необхідну кількість ГІПОгель в порожнину зуба, а потім ввести його в канали, використовуючи кореневу голку, витримати 30 с., Ретельно промити водою. Операцію повторити 3-4 рази.
2. Хімічне розширення каналів - видавити необхідну кількість ХЕЛАгель в порожнину зуба, а потім ввести його в канали, використовуючи кореневу голку, почати механічне розширення каналу, видавити необхідну кількість ГІПОгель в порожнину зуба, а потім ввести його в канали, використовуючи кореневу голку, процедуру повторити кілька разів, промити водою;
Послідовна обробка каналу ГІПОгель і ХЕЛАгель дозволяє пройти практично будь-який канал.
ГІПОгель містить гіпохлорит натрію. Слід оберігати очі, шкіру рук і обличчя, слизову оболонку порожнини рота від контакту з гелем, уникати потрапляння гелю всередину. При попаданні ГІПОгель на шкіру - негайно змити водою, при потраплянні в очі - негайно промити водою і звернутися за медичною допомогою.
Час перебування ГІПОгель в каналі не повинно перевищувати 5 хвилин.
При тривалому зберіганні ГІПОгель можливо його загустіння. Для полегшення проходження гелю через канюлю поршень шприца необхідно попередньо відтягнути на себе на 2-3 мм, а для отримання необхідної консистенції ГІПОгель необхідно видавити на скло і перемішати.

Умови зберігання
ГІПОгельТМ в упакованому вигляді повинен зберігатися в захищеному від світла, сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 15 ° С. Гарантійний термін придатності ГІПОгель - 1,5 року.

ГІПОгель випускається:
- Шприц 6 г + 2 змінних канюлі.