Очищувач язика EKULF

В наявності

128 грн.

Виробник: Ekulf

Виробник: EKULF Швеція

Призначення:
Згідно древнім вченням східної медицини, чиста мова - це ключ до здоров'я зубів і всієї ротової порожнини. Гігієнічна процедура по очищенню мови була відома ще нашим предкам. Тільки раніше люди застосовували дерев'яні палички, потім ложки.
У наш час найбільш просте і ефективне пристосування для особистої гігієни ротової порожнини - очистити мови.
Це скребок своєрідної форми, за допомогою якого можна ретельно, безболісно, не травмуючи м'які тканини, очистити всю поверхню язика - починаючи від кореня до кінчика. Особливий дизайн виробу дозволяє контролювати руху, уникаючи неприємних (блювотних) позивів під час очищення підстави мови.

Чому так важливо чистити мову кожен день?

• Вологе, тепле мову - найкраще середовище для розмноження грибків і бактерій. Вони не тільки згубно впливають на здоров'я зубів, ясен, а й отруюють організм зсередини.
• Доведено, що при розкладанні бактерій на задній стінці мови, виділяються летючі сірчані сполуки. Саме вони в 80% випадків є причиною поганого запаху і дихання.
• За допомогою очищувача знімаються токсичні відкладення, які часто є причиною порушення мікрофлори в ротовій порожнині.
• Щоденна процедура з очищення поверхні язика допомагає краще і яскравіше розпізнавати різні смаки, дегустувати вишукані страви і насолоджуватися смаковими тонкощами в повній мірі.
• Як не дивно, люди які очищають свою мову менше страждають від надмірної ваги. Медики це пояснюють тим, що наліт притупляє яскраві відчуття від смачної їжі, в мозок із запізненням приходить сигнал про ситість і задоволення, і як наслідок - людина переїдає.
• Масажні рухи за допомогою скребка активізують рецептори, які безпосередньо пов'язані з роботою внутрішніх органів і систем організму людини. Іншими словами, очищаючи кожен день поверхню язика, людина дбає про здоров'я свого тіла.

Відмінні риси очищувача мови EKULF АБ:
Ергономічний дизайн. Форма і матеріал рукоятки вироби ідеальні для обхвату пензлем. Очищувач не вислизає, їм зручно проводити процедуру під будь-яким кутом.
Ефективний. Завдяки особливій будові шийки і очисної головки пристосування, можна легко дістатися до самого кореня. Саме в цьому місці найчастіше скупчуються хвороботворні бактерії, що провокують не свіжіше дихання.
Виготовлений з якісних матеріалів. Ручка вироби виконана з комбінованого прогумованого матеріалу. Так само застосований особливо міцний пластик, який не дає тріщин, навіть якщо очищувач впустити на кахель.
Чи підлягає дезінфекції. Очищувач мови слід після кожної процедури промивати проточною водою, можна з милом. При необхідності пристосування можна обробляти спиртовими розчинами.