Лампа SUNUV 6 48W 100% Оригінал

В наявності

987,01 грн.

Виробник: Sun

Виробник SUNUV представляє вашій увазі гібрид ультрафіолетової і LED-лампи нового покоління. Лампа SUN 6S (48W LED + UV) призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів і будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).

UV LED лампа SUN6S відмінно підійде не тільки для будинку, але і для салонів краси. Лампа для полімеризації SUN6S має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні. Дана лампа стане незамінним помічником майстра манікюру. UV LED лампа SUN6S здатна пропрацювати до 50000 годин.

УФ LED лампа світлодіодна SUN6S оснащена таймером на 30 і 60 секунд. Завдяки компактним розмірам і лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності всіх необхідних функцій спростить і прискорить процес роботи з гелевими лаками, фарбами та гелями, сприйнятливими до спектру led-хвиль.

Включення / вимикання приладу виробляється шляхом приміщення всередину нього руки і її подальшого прибирання, оскільки він оснащений датчиком руху. Дно знімається і кріпиться за допомогою магнітів.

Характеристики:
Дисплей: LCD DIGITAL DISPLAY
Датчик руху: є
Є магнітне дно
Кількість світлодіодів: 21шт
Потужність: 48Вт
Період полімеризації: гель-лак - 5-30 секунд, ЛІД-гель - 30-60 секунд.
Робочі режими: 99 секунд за замовчуванням і таймерний на 30, 60 секунд
Габарити: 215х168х90мм
Вага: 700 грам

Комплектація:
Універсальна лампа;
кабель
Інструкція.

Особливості:
Безболісно полимеризует гель-лак;
Сушить в 2 рази швидше;
Вбудований датчик руху;
Завдяки подвійному джерела випромінювання полимеризует всі види гелів і гель-лаків
Термін служби до 50000 годин