Лактідент Основа

В наявності

62 грн.

Виробник: Основа

Склад
Молочна кислота 50%

Призначення
Лактідент призначений для:
  • -5 - 10% -розчин - для хімічного видалення каріозного дентину;
  • -3% -розчин - Для хімічного видалення наддесневого зубного каменю, зубного нальоту;
  • -1% -розчин - Для полоскання як протизапальний засіб.
  • -промиванія каналів і нейтралізації зайвої лужності натрію гіпохлориту;
  • -пріжіганія ерозій і виразок на слизовій оболонці порожнини рота;
  • властивості
  • Лактідент - рідина, що надає в'яжучий, легкий припікаючу і дезинфікуючу дію.

Застосування
- Для хімічного видалення каріозного дентину з дна і стінок каріозної порожнини розвести вихідний розчин Лактідент в 5 - 10 разів, змочити отриманим розчином ватяну турунду і ввести її в порожнину, закрити порожнину тимчасовим пломбувальних матеріалів на 15 - 20 хв. Після цього тимчасову пломбу і турунду видалити, каріозну порожнину промити 10% розчином натрію двовуглекислого, висушити. Провести видалення розм'якшити дентину з дна і стінок порожнини екскаватором, порожнину ретельно просушити і провести пломбування постійною пломбою.
- Для хімічного видалення наддесневого зубного каменю, зубного нальоту розвести вихідний розчин Лактідент в 15 - 20 разів, за допомогою ватної турунди або відрізка стерильного бинта змочити отриманим розчином поверхню зубів, що підлягають очистці. Витримати 10 -15 хв. потім нейтралізувати дію розчину молочної кислоти 2% розчином натрію бікарбонату. При необхідності обробку можна повторити, а також поєднувати її з механічним видаленням зубного каменю і зубного нальоту.

- Для полоскання як протизапальний засіб 20 крапель розчину Лактідент додати до 50 мл. води.
- Для антисептичної обробки каналу і нейтралізації зайвої лужності натрію гіпохлориту - набрати в шприц з голкою для кореневого зрошення необхідну кількість молочної кислоти 50% і під невеликим тиском промити канал, або нанести розчин на ватяну турунду і ввести в канал. Операцію з турундой повторити 3-4 рази. Не допускати попадання розчину на слизову оболонку порожнини рота.
- Для припікання ерозій і виразок на слизовій оболонці порожнини рота змочити ватяну турунду в нерозбавленому розчині Лактідент і акуратно обробити уражені ділянки слизової оболонки, не допускаючи попадання розчину на неуражені ділянки.

Умови зберігання
Лактідент в упакованому вигляді повинен зберігатися в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С. Гарантійний термін придатності - 2 роки.

Форма випуску
Лактідент випускається:
- Флакон з крапельницею 20 мл.