Крафт пакеты для стерилизации 115х200 мм с индикатором 100 шт.

В наявності

170 грн.

Виробник: Медтест

Переваги Крафт пакетів:
 
  • Крафт пакети Медтест існують в різних розмірах, виготовлені з крафт-паперу, міцного стійкого до вологи матеріалу, який вже не один десяток років використовується в різних пакувальних цілях. Тепер знайшли своє застосування для стерилізації, упаковки та стерильного зберігання інструментів до 60 діб.
  • Крафт пакети Медтест оснащені індикатором, підходять для парової та повітряної обробки робочого інвентарю. Користуватися не складе ніяких труднощів, помістивши інструмент всередину крафт пакета, самоклеящаяся стрічка допоможе легке і щільно закрити крафт пакет.

Спосіб застосування крафт-пакетів:
- Перед упаковкою стерилізується інструменту необхідно провести візуальний огляд самого крафт-пакета, перевіряючи цілісність клейових швів.
- Попередньо очищені і продезінфіковані інструменти складають в пакет. Заповнювати упаковку слід горизонтально, роблячи це на рівній поверхні. Пакет рекомендовано заповнювати не більше ніж на 75%.
- Після заповнення пакета з клейового шару знімають захисну смужку, край перегинають по перфорованої лінії і щільно притискають, пригладжуючи від центру до країв.
- Далі проводиться стерилізація повітряним (в сухожарові шафі) або паровим (за допомогою автоклава) способом. Процес стерилізації в автоклаві займає 15 хвилин при 134º, в сухожарові шафі - годину при температурі до 180º.
- При повітряному методі (стерилізація в сухожарові шафі) колір індикатора на пакеті повинен змінитися з рожевого на коричневий, при паровому (стерилізація в автоклаві) - з рожевого на сірий.
- Після завершення стерилізації ножиці, кусачки та інші вироби з пакета можна не діставати, а зробити це безпосередньо в присутності клієнта перед початком гігієнічних процедур.
- Як правило, на самому пакеті роблять замітки про його вмісті, дату і час стерилізації

Індикатор змінює колір залежно від методу стерилізації:
- при повітряному методі (стерилізація в сухожарові шафі) колір індикатора на пакеті повинен змінитися з рожевого на коричневий;
- при паровому (стерилізація в автоклаві) - з рожевого на сірий.