Комплект позиционеров для рентгенпленки

В наявності

945,64 грн.

Виробник: ОЕМ

Комплект позиционеров для утримання рентгенівської плівки. Призначений для зручності пацієнта і отриманні правильної проекції досліджуваних зубів на R ° плівці.

У комплект входять:
1) Жовті кільця 2 + 2 напрямних. 2 напрямних кільця позиционера +8 зйомних власників R ° плівки для отримання якісних знімків бічний групи зубів (моляри, премоляри)
2) Синє кільце + напрямна, +4 зйомних тримачі для R ° плівки. Призначені для отримання R ° знімків у фронтальній групі зубів (різці та ікла), можлива по одиночна R ° діагностика премолярів верхньої і нижньої щелепи. 3) Зелене кільце + напрямна балка відповідного кольору +2 зйомних фіксаторів плівки призначені для отримання R ° знімків на етапі первинного лікування всіх груп зубів верхньої і нижньої щелепи, спеціальна форма 2-х знімних фіксаторів плівки дозволяє утримувати R ° плівку біля досліджуваного зуба з знаходиться діагностичним інструментом в кореневому каналі, що сприяє безпеці в роботі і підвищує якість ендодонтичного лікування.
4) Червоні кільця + напрямна +5 фіксаторів плівки для різних груп зубів. Призначений для R ° діагностики з принципом пристроїв використовується для отримання R ° знімків верхньої і нижньої щелепи зубів, розташований в одній області. На кожному знімку видно зуб від коронки до рівня, розташований над рівнем кістки. Використовують для виявлення карієсу в міжзубних, а також під ясенних областях.