Камені карборундові A8 жовті Марореску

В наявності

41,50 грн.

Виробник: ОЕМ

Дані фрези для манікюру виготовляються з керамічного матеріалу (корунду). Корундові насадки мають відносно м'яку абразивну поверхню, зберігає свої якості навіть при стиранні. За рахунок цього корундові бори для манікюру не здатні травмувати шкіру або натуральні нігті, тому підходять для роботи з самими делікатними ділянками. Ми рекомендуємо купити корундові фрези для апаратного манікюру початківцям майстрам, адже з такими насадками набагато простіше розвивати навички, без ризику для клієнта.

Корундові фрези для апаратного манікюру і педикюру застосовуються для фінішної обробки шкіри, після використання твердосплавних, керамічних або алмазних борів.

Корундові бори виробляються в широкому асортименті, їх форма і розмір можуть бути самими різними, як і призначення. Застосовуються для обробки кутикули, поверхні нігтя і вільного краю нігтя, загрубілі шкіри, нігтьового валика, нігтьової пластини, міжпальцевих проміжків, корекції штучних нігтів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Довжина хвостовика: 55 мм
Діаметр хвостовика: 2,35 мм
Форма: куля
Код форми: А8

Країна-виробник: Україна

ПРИЗНАЧЕННЯ:
Обробка поверхні нігтя
шліфування шкіри
Обробка стопи

Догляд за корундовими фрезами:
Відразу після роботи насадку помістіть в дезраствор, витримаєте її в розчині необхідний час. Після цього насадку необхідно промити під проточною холодною водою.
Після дезінфекції помістіть корундову насадку в ультразвукову мийку, в ній шляхом кавітації з фрези будуть видалені всі забруднення.
Насадки після обробки необхідно зберігати в спеціальній закривається підставці для фрез.
Дезінфікувати, чистити і стерилізувати насадки потрібно після кожного застосування і кожного клієнта.

Абразивність корундових фрез МАРОРЕСКУ маркується кольорами:
Жовтий - сама м'яка;
Рожевий - м'яка;
Блакитний - середня;
Білий - груба;
Чорний - найгрубіша.