Хелакан Основа

В наявності

42 грн.

Виробник: Основа

Склад
Натрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти (ЕДТА), четвертинна амонієва сіль, вода дистильована.

Призначення
Рідина Хелакан призначена для:
- Виявлення гирл каналів;
- Хімічного розширення каналів з метою полегшення ендодонтичних маніпуляцій.

Властивості
Рідина Хелакан - нейтральний розчин, що містить хелатообразующіе з'єднання, яке, з'єднуючись з мінеральними компонентами дентину, утворює пухку структуру, яка надає лише слабкий опір механічному впливу. Четвертичная амонієва сіль входить до складу Хелакан, надає сильну бактерицидну дію. Хелакан легко, без механічного втручання проникає в самі вузькі канали і розм'якшує їх стінки. Рідина не токсична, абсолютно нешкідлива для слизових тканин, проста в користуванні, дозволяє здійснювати видалення залишкової девіталізірованних пульпи і дентину стінок таким чином, що механічне розширення з використанням ендодонтичних інструментів виконується без праці навіть в самих вузьких каналах.

Застосування
1. Виявлення усть каналів.
Широко розкрити пульпових камеру, ватний тампон або турунду, просочену рідиною Хелакан, помістити на дно пульповой камери, закрити тимчасовим пломбувальних матеріалів на термін не більше одного тижня. В наступне відвідування залишений тампон видалити і механічно розкрити і очистити кореневої канал.
2. Хімічне розширення каналів
За допомогою піпетки ввести рідину Хелакан в порожнину зуба, а потім в канали, використовуючи кореневу голку. Відразу після цього можна почати механічне розширення каналу. Процедуру повторити кілька разів, чергуючи введення рідини Хелакан з введенням розчину Гіпохлорит натрію 3%. Промити водою.

Увага !
- Спільне використання рідини Хелакан і розчину Гіпохлорит натрію 3% сприяє ефективному проходженню кореневого каналу;
- Дотримуватися обережності при обробці каналу інструментами з № більше 30, щоб уникнути перфорації;
- В разі зниження температури зберігання рідини Хелакан нижче + 15 ° С допускається утворення суспензії у вигляді пластівців, які зникають, не змінюючи властивостей рідини, при підвищенні температури.

Умови зберігання
Рідина Хелакан в упакованому вигляді повинна зберігатися в сухому місці при температурі від + 15 ° С до + 25 ° С. Гарантійний термін придатності рідини - 2 роки.

Рідина Хелакан випускається:
- Флакон з крапельницею 10 мл.