Фрезер Manimed Promed

В наявності

3 600 грн.

Виробник:

Що вміє Promed ManiMed Select?

Фрезер (машинка для манікюру і педикюру) Promed ManiMed Select якісно обробить ділянки грубої шкіри (мозолі, натоптиші, затвердіння), видалить кутикулу і грубу околоногтевую шкіру, змоделює форму натуральних і штучних нігтів, а також професійно допоможе в обробці врослих нігтів. У комплект входять 13 різних фрез і насадок, а також 30 готових ковпачків з стрічкою дрібної / середньої / великої зернистості.
Насадки практично не зношуються, тому будуть служити довго при відповідному догляді. Найголовніше, не працювати з вологою або покритої кремом шкірою. Зволоження найкраще забезпечити після процедури. Крім цього, потрібно своєчасно чистити, дезинфікувати і правильно зберігати фрези, щоб вони надовго зберегли свої якості. До насадок додається чохол.

Зручний і ефективний!
Promed ManiMed Select володіє ергономічним міцним корпусом. Його зручно тримати в руці, він не вислизає і не втомлює при використанні. Важливою рисою є наявність вдосконаленого автоматичного затиску для швидкої заміни фрез, шліфувальних насадок і інших пристосувань з розміром підстави - 2,32-2,35 мм.

Чому ми пропонуємо Promed
Компанія Promed виготовляє професійні фрезери для манікюру і педикюру, які відповідають усім вимогам міжнародних стандартів. У багатьох країнах професіонали працюють Фрезер Promed і рекомендують їх як надійних і ефективних помічників. Міжнародне визнання і популярність досягнуті шляхом високої німецької якості та ефективності виробленої техніки. Ми пропонуємо Вашій увазі тільки найкращих виробників! Вдалих покупок! І чекаємо на Ваші відгуки!

Відмінні властивості:
- Регульована швидкість до 6300 об / хв;
- Зручне перемикання швидкості і обертання вправо / вліво;
- Потужний і тихий мотор потужністю 13 Ватт;
- 43 аксесуара;
- Для манікюру і педикюру;
- Вироблено в Німеччині!