Фрезер Emotion Promed

В наявності

3 600 грн.

Виробник:

Головне про Promed Emotion
Німецький виробник Promed подбав про те, щоб фрезер Promed Emotion був не тільки прикрасою полки і одноразовим приладом, що часто трапляється з малокорисними придбаннями. Тут одного разу вистачить, щоб зрозуміти - це Ваш вірний друг. Надійний і виконавчий. Швидкість обертання плавно налаштовується до 11 000 оборотів в хвилину, напрямок перемикається вправо / вліво. Для безпеки передбачена автоматична зупинка приладу при небезпеки пошкодження шкіри занадто сильним натисканням. До речі, найкращий і найбільш швидкий результат досягається поступовим зняттям шарів насадками різної абразивності, а не сильним натисканням, «щоб все за один раз». Рівень вібрації при роботі фрезером Promed Emotion мінімальний завдяки якісному мотору і добротної збірці. Харчування - від мережі, блок живлення - 230 В, 13 Ватт.

Що робить Promed Emotion?
Фрезер (машинка для манікюру) Promed Emotion якісно обробить ділянки грубої шкіри (мозолі, натоптиші, затвердіння), видалить кутикулу і грубу околоногтевую шкіру, змоделює форму натуральних і штучних нігтів, а також професійно допоможе в обробці врослих нігтів. Такий великий набір аксесуарів дозволяє виконати будь-яке завдання. Приємною особливістю фрезера стало наявність світлодіодного індикатора для освітлення ділянки обробки. Це дуже зручно при домашньому використанні в відсутності належного висвітлення. Холодний світловий промінь допоможе шліфувати нігті, не докладаючи зусиль.

Це дійсно дуже зручний фрезер!
Promed Emotion володіє хорошою ергономікою. Його зручно тримати в руці, він не вислизає і не втомлює при використанні. Саме для цього були скомбіновані пластик і гума при розробці корпусу. Важливою рисою є наявність міцного автоматичного затиску для установки змінних фрез, шліфувальних насадок і інших пристосувань з розміром підстави - 2,32-2,35 мм.

Чому ми пропонуємо Promed
Компанія Promed виготовляє професійні фрезери для манікюру і педикюру, які відповідають усім вимогам міжнародних стандартів. У багатьох країнах професіонали працюють Фрезер Promed і рекомендують їх як надійних і ефективних помічників. Міжнародне визнання і популярність досягнуті шляхом високої німецької якості та ефективності виробленої техніки.

Відмінні властивості:
- Плавно регульована швидкість до 11000 об / хв;
- Зручне перемикання швидкості і обертання вправо / вліво;
- Автоматичний режим захисту від травмування шкіри;
- Світлодіодний індикатор для підсвічування і безпеки;
- 40 насадок і щіточка в комплекті;
- Харчування від мережі (230 В, 13 Вт);
- Зручний кейс для зберігання і перенесення;
- Вироблено в Німеччині!