Фенокан Основа

В наявності

85 грн.

Виробник: Основа

Склад
Парахлорофенол, ментол, тимол, камфора.

Призначення
Рідина Фенокан призначена для антисептичної обробки кореневих каналів і періапікальних тканин.

Властивості
Комбінація камфори, парахлорофенола, ментолу і тимолу має протизапальну дію. Тимол служить для посилення дезінфекційних властивостей. Камфора подразнює, антисептичну дію з послідуючим зниженням больової чутливості. Парахлорофенол і ментол дозволяють посилювати проникнення препарату і впровадження його у вузькі і блоковані кореневі канали. Що входять до складу рідини Фенокан компоненти дозволяють комбінувати її з антибіотиками.

Застосування
1. Після екстирпації пульпи розширити канал з використанням ендодонтичних інструментів. Прополоскати водою, потім ретельно просушити. Ввести в канал одну краплю рідини Фенокан на одну - дві хвилини. Ватної турундой видалити залишки рідини і запломбувати канал.
2. У разі інфікування каналів, широко розкрити пульпових камеру. Провести розширення каналу. Ретельно просушити канал. Помістити на дно пульповой камери турунду, просочену рідиною Фенокан, закрити тимчасовим пломбувальних матеріалів на термін не більше одного тижня. В наступне відвідування залишену турунду видалити, перевірити стерильність каналу і при необхідності повторити лікування.

Увага !
- Не застосовувати препарат для лікування гранульом;
- Не використовувати розчин при подальшому пломбуванні каналу фенопластнимі матеріалами.

Умови зберігання
Рідина Фенокан в упакованому вигляді повинна зберігатися в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С. Гарантійний термін придатності рідини - 2 роки.

Рідина Фенокан випускається:
- Флакон з крапельницею 10 мл.