Бездротовий фрезер Feeling Promed

В наявності

1 845 грн.

Виробник:

Що вміє Promed Feeling?

Фрезер (машинка для манікюру) Promed Feeling якісно обробить ділянки грубої шкіри (мозолі, натоптиші, затвердіння), видалить кутикулу і грубу околоногтевую шкіру, змоделює форму натуральних і штучних нігтів, а також професійно допоможе в обробці врослих нігтів.

 У комплект входять:
 - Керамічна загострена насадка - для видалення важкодоступних куточків і країв, з якими не впораються інші насадки;
- Керамічна циліндрична насадка - для обробки грубих і пухких ділянок нігтів, їх вирівнювання;
- Сапфірове подовжена фреза - для обробки в важкодоступних місцях (наприклад, для видалення бруду);
- Сапфірове циліндрична фреза - для обробки поверхні нігтів, спилювання нерівностей;
- Сапфіровий конус - для роботи з грубими ділянками шкіри рук і стоп, обпилювання нігтів.
 
Ті, що йдуть в комплекті насадки практично не зношуються, тому будуть служити довго при відповідному догляді. Найголовніше, не працювати з вологою або покритої кремом шкірою. Зволоження найкраще забезпечити після процедури. Крім цього, потрібно своєчасно чистити, дезинфікувати і правильно зберігати фрези, щоб вони надовго зберегли свої якості. До насадок додається чохол.

Зручний і ефективний!
Promed Feeling володіє хорошою ергономікою і важить всього 161 грам. Його зручно тримати в руці, він не вислизає і не втомлює при використанні. Корпус виготовлений з міцного пластику і прогумованих накладок для надійної і зручної фіксації. Важливою рисою є наявність вдосконаленого автоматичного затиску для швидкої заміни фрез, шліфувальних насадок і інших пристосувань з розміром підстави - 2,32-2,35 мм.

Чому ми пропонуємо Promed
Компанія Promed виготовляє професійні фрезери для манікюру і педикюру, які відповідають усім вимогам міжнародних стандартів. У багатьох країнах професіонали працюють Фрезер Promed і рекомендують їх як надійних і ефективних помічників. Міжнародне визнання і популярність досягнуті шляхом високої німецької якості та ефективності виробленої техніки. Ми пропонуємо Вашій увазі тільки найкращих виробників, тому що цінуємо Вас і хочемо надати гідний асортимент! Вдалих покупок! І чекаємо на Ваші відгуки!

Відмінні властивості:
- Дві швидкості - 7000 і 11000 об / хв;
- Зручне перемикання швидкості і обертання вправо / вліво;
- Комбіноване харчування;
- 40 хвилин роботи від акумулятора;
- Повна зарядка протягом 16 годин;
- 5 насадок;
- Для манікюру і педикюру;