Армосплінт набір Владмива

В наявності

1 131,92 грн.

Виробник: Владміва

ПРИЗНАЧЕННЯ

Набір стоматологічний «Армосплінт» застосовується для:

- Накоронковой і внутрішньокоронкове фіксації (шинування) рухомих зубів;
- Ретенції зубів з метою закріплення результатів ортодонтичного лікування;
- Іммобілізації зуба при травматичному вивиху або підвивиху;
- Заміщення дефектів зубного ряду прямим методом;
- Виготовлення адгезивних протезів і шінірующіх конструкцій непрямим методом (в зуботехнічній лабораторії);
- Відновлення коронкової частини зуба.

СКЛАД І ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ

У комплект «Армосплінт» входять: скловолокно, рідина для змочування скловолокна, текучий композит, адгезивна система.

Скловолокно «Армосплінт» представляє собою стрічку спеціального високомодульного плетіння. Основа стрічки - скловолоконні нитки, обплетені поліефірними мікроволокнами (ширина стрічки 2,0 і 3,0 мм, товщина - 0,25 мм). Стрічка сіланізірована для поліпшення зв'язку з композитом.

Стрічка «Армосплінт» має низку специфічних властивостей:

- Завдяки своїй гнучкості добре адаптується до нерівностей зубної поверхні;
- Може застосовуватися в поєднанні з будь-яким текучим композитом;
- Здатна зашліфовивается при випадковому оголенні з товщі композиту;
- Влагоустойчива;
- Володіє такою ж прозорістю, як і композит, що дозволяє уникнути проблем з імітацією кольору при відновленні (чи не порушує естетичних властивостей композиту), в деяких випадках може виконувати роль опакера.
- Не вимагає спеціальних умов зберігання, роботи в спеціальних рукавичках і застосування будь-яких спеціальних інструментів;
- Ріжеться звичайними гострими ножицями і при цьому не розплітається. Стрічка відміряється за допомогою мірного зонда або м'якою алюмінієвої фольги, що накладається на місце передбачуваної шини;
- Добре просочується спеціальною рідиною для змочування, що дозволяє досягти міцного з'єднання скловолокна з композитом.

Увага ! Не використовуйте для змочування стекловолоконной стрічки праймери і багатокомпонентні адгезиви, їх потрібно використовувати тільки для обробки зубів.

Текучий композит являє собою низковязкую Светоотверждаємиє пасту на основі полімерного сполучного і модифікованого тонкодисперсного наповнювача. Володіючи оптимальною плинністю, композит легко адаптується до стінок порожнини. Текучий композит сумісний з усіма світлоотверждаємимі композіти і компомерам, що робить його універсальним у випадках необхідного комбінування матеріалів. Текучий композит застосовується після нанесення адгезивної системи.

Адгезивная система складається з праймера і адгезиву, призначених для створення міцного з'єднання композиту з тканинами зуба. Праймер повністю змочує поверхню дентину і легко проникає в дентинні канальця за рахунок поліфункціональних гідрофільних олігомерів. Адгезів поряд з гідрофільними молекулами містить полимеризующиеся смоли, що забезпечують хімічний зв'язок з композитом.

Увага! Адгезивная система містить розчинники, тому відразу після використання крапельниці з адгезивами необхідно щільно закрити.

ФОРМА ВИПУСКУ

скловолокно армирующее
стрічка (125,0 х 2,0 х 0,25 мм) - 1 шт.
стрічка (125,0 х 3,0 х 0,25 мм) - 1 шт.
шнур (65,0 х 1,5 мм) - 1 шт.
Рідина для змочування (крапельниця) - 5,0 мл
Праймер (крапельниця) - 5,0 мл
Адгезів (крапельниця) - 5,0 мл
Текучий композит (шприц) - 2,0 г
Гель для травлення на органічній основі - 1,0 мл