Армодент набір Владмива

В наявності

1 193,96 грн.

Виробник: Владміва

Армодент - це набір, який складається з скловолоконних штифтів, фіксуючого композитного цементу подвійного твердіння "Компофікс", однокомпонентного адгезиву "ДентЛайт" і гелю для травлення на органічній основі. Скловолоконні штифти дозволяють створити надійну опору для реставраційної конструкції. Фіксуючий композитний цемент подвійного твердіння "Компофікс" і однокомпонентний адгезив "ДентЛайт" забезпечують міцне зчеплення і надійне крайове прилягання, засноване на хімічній адгезії при реставрації анатомічної форми зуба. Гель для травлення, на основі органічного полімеру, має дуже високу плинність і повністю змивається водою.

Призначення:
1. Відновлення і посилення коронки зуба скловолоконними внутрішньоканальними штифтами після ендодонтичного лікування і перед протезуванням.

Форма випуску: скловолоконний штифт (D = 1,0 мм) - 6 шт.; скловолоконний штифт (D = 1,2 мм) - 6 шт.; скловолоконний штифт (D = 1,4 мм) - 6 шт.; композитний цемент для фіксації "Компофікс" - 3,5 г. (2 шт.); адгезив однокомпонентний "ДентЛайт" - 5 мл.; гель для травлення на органічній основі - 3 мл.